Kontakt

Kontakt oss

Har du spørsmål vedrørende noen av våre tjenester? Send oss en melding, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Postadresse: PB 3, Att: Øydis Ødegården, 1477 Fjellhamar

Besøksadresse: Fjellhamarveien 52, 1472 Fjellhamar

Telefon: 67 97 80 90
Faks: 67 97 80 91
E-post: post@akgranheim.no






Terry Thomas Kind

Adm. Direktør

+47 957 80 216
terry@akgranheim.no

Arne-Kristian Granheim

Salgs – markedsdirektør

+47 900 81 433
kristian@akgranheim.no

Fredrik Moe

Avd. sjef Prosjekter

+47 957 35 590
fredrik@akgranheim.no

Stian Berntsen

Avd. sjef Betong

+47 952 44 077
stian@akgranheim.no

Marius Bjerke

Prosjektsjef Graving / Grunn

+47 905 36 720
marius@akgranheim.no

Bernt Lillestrand

Prosjektsjef Drivstoff teknisk


+47 992 95 271
bernt@akgranheim.no

Christian Andersen

Avd. Sjef Storkunde og Bygg

+47 959 07 583
christian@akgranheim.no